ELEKTRONICKÁ KNIHA HIRUDOTERAPIA – DAR ZDRAVIA

Kniha Hirudoterapia – dar zdravia, ktorú pravidelne aktualizujeme o nové poznatky, je určená každému, kto má záujem pochopiť túto problematiku hlbšie. Elektronickú kópiu je možné získať bezplatne na týchto stránkach Asociácie špecialistov hirudoterapie.

Kniha Hirudoterapia – dar zdravia je svojím obsahom unikátna a poskytuje ucelený pohľad na túto metódu. V knihe som opísal aj svoju cestu k hirudoterapii, na konci ktorej som dospel k pochopeniu, že ľudské zdravie je len malou, aj keď významnou, časťou ľudského života.

Uvedomil som si, že mám dušu, o ktorej skoro nič neviem.

Toto pochopenie predstavovalo koniec jednej etapy života a začiatok druhej. Začal som hľadať lásku a cítil, že najviac zo všetkého chcem poznať vlastnú dušu, výsledkom čoho je aj táto publikácia. Robiť dobré a prospešné veci ma jednoducho baví. Ak má moja práca niesť nejaký odkaz, veľmi si prajem, aby táto práca podporovala poznanie opísané v knihe Allatra.

Alltra zmenila veľa ľudí k lepšiemu, v mnohých prípadoch zlepšila rodinné vzťahy a ľudia začali prežívať to, čo opisujú takmer všetky viery. Zistili, aké to je žiť v láske.

„Je jedno, koľko máš rokov, kým si alebo kým si bol.“ Pokiaľ si živý, stále máš možnosť urobiť najväčší objav vo svojom živote. Nájsť a ucítiť vlastnú dušu.

Allatra je láska božia…
(Viac o Allatre nájdete na stránkach www.allatra.sk)

STIAHNUŤ ELEKTRONICKÚ KNIHU HIRUDOTERAPIA – DAR ZDRAVIA

REGISTROVAŤ SA K AKTUALIZÁCIÁM

Ak chcete dostávať informácie o aktualizovaní obsahu publikácie, nezabudnite sa nižšie zaregistrovať do nášho newsletteru.Odporúčaný predaj pijavíc lekárskych na Slovensku a v Čechách